Nasza oferta

Zespół muzyczny "VEGA", to trio wokalno - instrumentalne, uświetniające wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe: wesela, studniówki, bale, imprezy firmowe, bankiety, itp.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar polski i zagraniczny, począwszy od muzyki lat 20-tych poprzez świetne lata 50, 60, 70, 80-te, nie zapominając o teraźniejszych hitach.
Dodatkowym atutem naszego zespołu jest profesjonalne prowadzenie imprezy, od pierwszego do ostatniego dźwięku. Zawsze świetna konferansjerka, a w zależności od rodzaju imprezy i upodobań klienta konkursy, zabawy, itp.

Biorąc pod uwagę nasze zaplecze techniczne i sprzętowe, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę muzyczną niemalże każdej imprezy począwszy od kameralnych sal po duże imprezy w pomieszczeniach zamkniętych jak i małe plenery, a sprzęt zarówno nagłośnieniowy jak i oświetleniowy którym dysponujemy jest "rider-owy", czyli z najwyższej półki.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując repertuar i charakter imprezy do jego upodobań i potrzeb.

Graliśmy już w bardzo wielu miejscach dlatego wiemy, że odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą proszę o kontakt telefoniczny lub droga mailową.

Pamiętajcie że od zespołu bardzo wiele zależy, więc warto dokonać właściwego wyboru. Człowiek jest w stanie znieść niemalże wszystko, jednak przetrwanie imprezy z miernym zespołem grającym wątpliwej jakości "piosenki weselne", graniczy niemal z cudem... dlatego zachęcam do współpracy właśnie z nami.

Piotr Lachendro